Forum Forum Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan Strona Główna Forum Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan

Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 1164

Pomógł: 12 razy
Skąd: Świdnik/Lublin

PostWysłany: Śro 15:09, 10 Wrz 2008    Temat postu: Dominik jedzie na mistrzostwa świata!

Zawodnik naszego klubu Dominik Jednous został powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata juniorów w kickboxingu, które odbędą się w dniach 24-27 września w Neapolu we Włoszech. Nasz zawodnik wystąpi w formule semi-contact w kat. do 84 kg. Dla Dominika będzie to debiut na zawodach takiej rangi. Gratulujemy powołania i trzymamy kciuki za występ!

Pełna lista reprezentacji: [link widoczny dla zalogowanych]

Posty: 1164

PostWysłany: Czw 12:38, 25 Wrz 2008    Temat postu:

Niestety nie udało się Dominikowi Jednousowi wywalczyć medalu na mistrzostwach świata juniorów w kickboxingu we Włoszech. W walce o wejście na podium nasz zawodnik trafił na utytułowanego Austriaka Romana Bruendla, który m. in. w czerwcu wywalczył Puchar Świata w kickboxingu. Nasz debiutant na MŚ nie sprostał specjalizującemu się w semi-contact rywalowi i został ostatecznie sklasyfikowany na miejscach 5-8. W zawodach startuje ogółem ponad 1000 zawodników z 42 krajów, a liczba ta byłaby jeszcze większa, gdyby nie problemy z wizami Schengen, które uniemożliwiły start kilku drużynom.

Ostatnio zmieniony przez Piotr Bernat dnia Czw 12:39, 25 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan Strona Główna -> Taekwondo i pokrewne... Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)